Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vtipííí

Podvedená rybka .Rybář chytí zlatou rybku a rybka povídá: "Když mě pustíš, splním Ti tři přání." Rybář se zamyslí a povídá: "Tak za prvé, bych chtěl dalších pěttisíc přání.."

U pavilónu opic

Ptá se návštěvník Zoo zřízence: "Už bude krmení opic?" "A vy už máte hlad?"

Psí život

"Tati, pes Ti žere svetr!" "Jen ho nech synku, alespoň on má po dlouhé době něco teplého v žaludku."

Kráska a sen

Krásné dívce se zdá sen: Honí jí černoch s přirozením až po kolena. Když už kráska nemůže, zastaví se a ptá se: "Proboha, co po mě chcete?" "Vím já? Je to váš sen."

Blondýnky ve vlaku

Dve blondynky stoji na nastupisti. Jedna se pta pruvodci: Doveze me tento vlak do Prahy? Ne. odpovi pruvodci. A me? ozve se druha ...

Vylizane blondynky

Povida jedna blondynka ty druhy blondynce: Hele mas to dole stejny jako nahore? Ta druha se zamysli a rekne: Myslis stejne vylizany.

Blondyna

Jede blondyna v aute a posloucha radio.v radio vypravi moderator stale vtipy o blondynach.blondyna se nastve a vypne radio.v tom vidi dalsi blondynu jak vesluje na lodce v poli obili.zastavi,vystoupi z auto a krici na ni:ty huso to kvuli tobe o nas vypravej tak hnusny vtipy.kdybych umela plavat tak ti to ukazu.

Msta

Blondýnka se vrátí nečekaně domů a najde svého muže s jinou v posteli. Okamžitě se vrhne do zásuvky pro pistoli a namíří si ji na hlavu. Muž vylítne z postele a křičí: Prosím nedělej to !!! ....... Ty mlč taky na tebe přijde řada !!

 

Teplá voda

Říká jedna blondýnka druhé. Zbyla mi teplá voda, co s ní. No dej ji do lednice, vždycky je dobré mít teplou vodu v zásobě.

židle je fuč

3 blondýnky se vsadí,která z nich si nacpe do zadku největší věc.první si položí na židli pomeranč,sedne si a když se zvedne pomeranč fuč.druha si nažidli položí meloun a sedne si.vstane a meloun fuč.třetí si nažidli položí hrášek a sedne si.vstane a židle fuč!!!

ráno

Víte co udělá blondýnka když se vzbudí? Oblékne se a jde domů.

Policajt zastaví blondýnu na ulici a říká:
"Slečno, Váš pes nemá košík."
"Ale my nejdeme nakupovat."
"Promiňte, to jsem nevědel."

1.Víte proč blondýnky chodí kolem lékarny po špičkách?Aby nevzbudili léky na spaní.

2.Víte proč blondýnky davají radio do ledničky? Aby měla čerstvé zpravy

3.Blondýnka jde do pizzerie a čišník se pta chcete pizzu rozdělit na 6 kousku nebo na 12 a blondýnka odpoví na 6 ja bych 12 nesnědla

4.Víte jak poznate že je to počitač blondýnky?Tak že vedle myši bude kousek sýra.

5.Víte jak poznáte že blondýnka odesíla e-mail?Tak že je na obrazovce poštovní znamka.

6.Blondynka je na večírku a tam se baví jen o blondýnkách a vtipech o blandýnkách.Blondýnka se naštve a jede domů kolem pole a vidí jak tam blondýnka sedí ve člunu a vesluje.Blondýnka okamžitě zastaví.Vystoupí.A pustí se do křiku.Kvuli těm jako jsi ty tak jsou tak trapný vtipi o blondýnkách.KDYBYCH,KDYBYCH UMĚLA PLAVAT TAK SI TO S TEBOU PĚKNĚ VYŘÍDÍM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

7.Blondýnka vyletí z autoškoly a vypraví to svý kamošce.Kamoška řika:a to tě fakt vyhodili!!ano odpovi na prakticky skoušce byl okruhak a bylo na nem napsano 30 tak sem to objela 30krat.kamoska říka :NE!!a počítala jsi spravně?

8.Vite co děla moskožrout v hlavě blondýnky?Řve hlady.

9.¨Blondýnka je v praci a šef jí prosi tady mate padesatikorunu kupte mi prosím chlebíčky a když je mít nebudou tak něo jínýho.Blondýnka se vratí a a říka:chlebíčky neměli tak jsem koupila sedmikorunoví znamky.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

vtiiiiipek

(karolina, 28. 11. 2011 15:53)

opice řiká:já jsem ale vešák,ale druhá opice řiká:já jsem věčí..protože mám šperky a 1239 banánú a začla se smát:hahaha....Druhí den řiká 2 opice:kde mám ty šperky a1239banánú pak se tam objevyla 3 opice a ta se smála jo doobravdy:hahahahahahahhahahahahahahaha a řiká:výte kde má te ti šperky a1239 banánú já vám je snědla a ti šperky jsem ukradla tobě tet jsem bohatá já hahahahahaha...Vy nemá te nic jste chudí!!!...

vtip

(TerezQa, 5. 1. 2011 16:47)

jooo tk to hafoo dobry..:) :p

joooooooo nej vtipi

(simona, 26. 11. 2010 14:35)

super fak dobry

sfefefefefefefefef

(Magda, 26. 2. 2009 12:29)

super vtipky